טיפול CBT

טיפול פסיכולוגי בסקייפ או בבית

טיפול בסקייפ

לפעמים דווקא כשאנחנו הכי צריכים טיפול פסיכולוגי אין לנו את היכולת להגיע אליו. חרדה חברתית קשה, אגרופוביה המרתקת את האדם לביתו, דיכאון אחרי לידה, OCD חריף ועוד. לעיתים עצם הקושי מוביל לכך שדווקא כשהאדם זקוק ביותר לטיפול, הטיפול נמנע ממנו והוא נאלץ להתמודד בכוחות עצמו או להגיע למסגרת אשפוזית כשהדבר אינו מחויב המציאות, פשוט כי אין פתרון אחר.

 כמטפלת אני לא רואה את החדר הטיפולי כקדוש, וטיפול יכול להתבצע במגוון מקומות, לפי הצורך של המטופל ותנאי המציאות. אם את/ה לא יכולים להגיע לטיפול כרגע, הטיפול יבוא אליכם עד שהמצב ישתפר ותוכלו להגיע. אני מציעה שתי דרכים לעשות זאת:

ביקור בית
כרגע מבצעת ביקורי בית בכפר סבא, הוד השרון ורעננה. קיימת אפשרות לביקורי בית במקומות נוספים בשרון, אולם חשוב לציין שהעלות של ביקורי בית כוללת את עלות הטיפול ועלות זמני הנסיעה, ויש לחשוב אם הדבר ריאלי מבחינתכם.

סקייפ
טיפול בסקייפ הוא טיפול לכל דבר, המאפשר לאנשים שלא יכולים להגיע לטיפול או לאנשים שאין טיפול מתאים לקושי עמו הם מתמודדים במקום מגוריהם לקבל את הטיפול הנכון ביותר. ניתן לבצע את כל הטיפול בסקייפ, או, במידה והמרחק מאפשר זאת, קיימת אפשרות להיפגש פגישה פיזית אחת ולאחר מכן להמשיך את הטיפול בסקייפ.

למי כדאי לפנות אלי?
יש לא מעט פסיכולוגים טובים (וכמובן, מטפלים טובים מתחומים אחרים), אולם קיימים תחומים ספציפיים שיש צורך במומחיות מיוחדת בהם. טיפול CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי) עדיין אינו נפוץ ביותר בארץ, וגם אם המטפל בקיא ב-CBT, הוא לא יכול להיות בקיא בטיפול בכל הקשיים. אני מתמחה בטיפול בהפרעות חרדה, הפרעות טורדניות כפייתיות, דיכאון והתמודדות עם משברים. אתם מוזמנים לפנות אלי אם אתם סובלים מקשיים אלו ואינכם יכולים לצאת מביתכם ולהגיע לטיפול, אם אין טיפול מדויק ומתאים בסביבתכם, וכמובן – גם אם אתם יכולים לצאת מהבית ולהגיע אלי לטיפול בקליניקה. 

מתעניינים בטיפול CBT? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם. 
 ניתן ליצור קשר גם במייל yaellevk@gmail.com
או טלפונית -053-4213111 
אם איני זמינה טלפונית, נא לשלוח הודעה כתובה 

 

Call Now Button