טיפול CBT

טיפול בחרדה חברתית

להתגבר על חרדה חברתית

פוחדים מעמידה מול קהל? לא יוצאים לדייטים בשל החרדה? רק המחשבה על לקנות בגד ולהתמודד עם המוכרים גורמת לכם להרגיש רע? יתכן ואתם סובלים מחרדה חברתית

חרדה חברתית היא מודעות עצמית או חרדה עזות במצבים חברתיים. החרדה פוגעת ביכולת ליהנות במצבים חברתיים, גורמת סבל ופעמים רבות גם פוגעת בתפקוד. אצל חלק מהאנשים החרדה ממוקדת בתחומים מסוימים, כמו פחד קהל, פחד מדייטים, קושי לדבר עם אנשים לא מוכרים ועוד. אצל אחרים החרדה גורפת ומופיעה ברוב המצבים שמערבים אנשים אחרים, כך שגם מצבים יומיומיים כמו הליכה ברחוב, קניות בסופר או טלפון לנותן שירות יכולים לגרום לקושי עז.

טיפול  בחרדה חברתית

הטיפול היעיל ביותר בחרדה חברתית נקרא CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי). טיפול זה הוא טיפול ממוקד, הנותן כלים להתמודד עם הקושי. הטיפול מתמקד בהווה, בשינוי התנהגויות ודפוסי חשיבה שיוצרים את החרדה ומתחזקים אותה. מטרת הטיפול היא לאפשר לכם להרגיש יותר בנוח במגוון מצבים חברתיים, כך שהמטרות והרצונות שלכם ינחו אתכם, ולא החרדה. הטיפול כולל עבודה מעשית בזמן הפגישות הטיפוליות, ומשימות לתרגול עצמי בין הפגישות, על מנת להגיע לשיפור מהיר ככל הניתן.

קצת עלי

שמי יעל, אני פסיכולוגית קוגניטיבית התנהגותית בעלת ניסיון רב בטיפול בחרדה חברתית. אני מטפלת בקליניקה בכניסה לכפר סבא, בסמוך להוד השרון ורעננה, במיקום מרכזי ונוח להגעה. כמו כן, קיימת אפשרות לטיפולי סקייפ במידת הצורך. הטיפול הוא בבוגרים ובבני נוער, במידה וסוג טיפול זה מתאים לנער/ה.

מתעניינים בטיפול CBT?  צרו קשר:
yaellevk@gmail.com
053-4213111 אם איני זמינה טלפונית, נא לשלוח וואטסאפ או SMS

 

תפריט נגישות

Call Now Button